Akvaparki, peldbaseini un atpūtas kompleksi

Akvaparki, peldbaseini un atpūtas kompleksi

 

 

 

Runājot par atpūtas kompleksu, peldbaseinu un akvaparku iekārtošanu, mēs spējam atrisināt vairākas problēmas, lai Jūs varētu koncentrēties uz savu pamatdarbību:

1 Skapīši un soli, kas ilgu gadu garumā izturēs īpaši augstu mitruma līmeni. 

Droša un moderna piekļuves kontroles sistēma, kas viegli pārvalda liela apjoma cilvēku plūsmu (ieiešanu un iziešanu), vienlaikus apkopojot būtiskus datus, lai palīdzētu pārvaldīt Jūsu uzņēmuma darbību.

 

 

 

3 Aproces skapīšu piekļuvei, lai apmeklētājiem nebūtu jāraizējas par to, kur atstāt savas personīgās mantas peldbaseina apmeklējuma laikā, kā arī tas atvieglo iestādes darbinieku ikdienu, jo nav jāraizējas par iesprūdušām vai bojātām skapīša slēdzenēm, vai nozaudētām atslēgām. 

4  Biļešu tirdzniecības automāti, kas vienkāršo dienas biļešu, abonementu, tiešsaistes un grupu rezervāciju pārdošanas procesu. Biļešu un karšu automāti pie ieejas paātrinās biļešu apstrādi, savukārt automāti, kas atrodas parkā, palielinās papildu pārdošanas iespējas.

Šie ir četri galvenie atskaites punkti, kas piedāvā vienotu risinājumu, lai nodrošinātu vislabāko apmeklētāja pieredzi parkā vai baseinā, rūpējoties par Jūsu klientu labsajūtu un drošību.

 

 

 

 

 

 

Nav divu pilnīgi identisku projektu, jo katrai situācijai nepieciešama rūpīga vajadzību un vēlamā rezultāta analīze. Mēs esam pilna servisa pakalpojumu sniedzējs, kas atbalstīs savus klientus no pašas pirmās projekta skices līdz galējai aprīkojuma uzstādīšanai un apkopei. Nav nozīmes, vai plānojat īstenot pavisam jaunu projektu vai uzlabot skapīšu slēdzenes jau esošajās telpās - mēs palīdzēsim piemeklēt atbilstošāko elektronisko slēdzeņu sistēmu.