Velotrenažieris IC6 ar 2.0 konsoli

  • Ražotājs Indoor Cycling Group
  • Artikuls IC-LFIC6B1-02
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
2732.08€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Indoor Cycling Group
  • Artikuls IC-LFIC6B1-02
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0

ICG IC6 Velosipēda trenažieris

Radīts priekš riteņbraukšanas entuziastiem, kuriem rūp rezultāti - Šis velo trenažieris apvieno inovatīvu dizainu ar augstas kvalitātes mehānismu un datoriņu. IC6 ievieš unikālu WattRate® TFT datoru, kurš mēra lielotāja jaudu treniņa laikā, piedāvā datu apmaiņu ar ārējām ierīcēm, parāda treniņa laikā Jūsu slodzes ieguldījumu un intensitātes ceļvedi Coach By Color®. IC6 velostrenažierim ir arī tehnoloģija, kura sniedz iespēju uzlādēt datoriņu treniņa laikā.

Kāpēc tieši IC6 Velosipēda trenažieris?

 

MAGNĒTISKĀ PRETESTĪBA

Magnētiskā pretestība - Pretestības svira sniedz lietotājam Iiespēju ātri un viegli nomainīt pretestību pat treniņa laikā. Vertikālās regulēšanas sviru, kas atrodas tieši zem stūres, var viegli aizsniegt no visām braukšanas pozīcijām.

Ergonimiska dizaina stūre

Advancēti ergonomisks stūres dizains - Tiek piedāvāta iespaidīgi izliekta stūre ar mīkstām PVC putām. Plašāka stūre nodrošina lielāku atbalsta laukumu ērtākai braukšanai. Stūres dizainā arī ir iekļauts pudeles turētājs, kā arī paaugstinājums stūrei, lai varētu ērti mīties centrālā braukšanas pozīcijā. Uz stūres ir iebūvēts datoriņš, kuram nav nepeciešami lieki vadi vai arī uzstādīšana, pieskaries ekrānam un sāc to lietot.

Off-Set rāmis

Augstas performances off-set rāmja ģeometriskais dizians ar 155mm Q-faktoru - Off-set dizains nodrošina ērtu un daudz veidīgu braukšanu ar velo trenažieri, kā arī ir iespējams pielāgot riteņa trenažieri pēc savām vēlmēm. Toties Q-faktors 155mm rada sajūtu, ka Jūs brauktu ar īstu riteni. Ar šo dizainu tiek nodrošināts komforts, drošība un efektivitāte, lai Jums būtu patīkamāks katrs miniens uz šī velo trenažiera.

 

Performances sēdeklis

Komfortabls performances sēdeklis - Komfortais unisex sēdeklis ir veidots ar modernu un estētisku dizainu, lai nodrošināu braucēja labākus rezltātus un vispārīgo komfortu treniņa laikā. Sēdeklis ir izstrādāts tā, lai braucot ar šo velo trenažieri nerastos diskomforts, toties būtu atvieglojums treniņa laikā. 

POLY-V PIEDZIŅA 

Poly-V belt drivetrain - Piedziņa, kas aprīkota ar Poly-V siksnu, vienmērīgi pārsūta griezes momentu un tās pārnesumskaitlis 1:10 rada neticami ātru spararata ātrumu. Kā arī šāda veida ķēde nodrošina klusu sportošanu vienlaicīgi palielinot apkopes laika intervālu.

4-veidu pozīcijas pielāgojumi

Augstāki vertikālie un horizontālie riteņa pozīcijas pielāgojumi - Augstāki 4-veidu pielāgojumi (sēdekļa ausgtums, sēdeķla novietojums uz priekšu/atpakaļ, stūres augstums, stūres novietojums uz priekšu/atpakaļ) nodrošina pilnīgu un ērtu treniņa pieredzi ar šo vienreizējo velo trenažieri. Tehnoloģija, kura ir pievienota regulācijas sistēmai padara šo par vienu no viss vienkāršak regulējamiem riteņa trenažieriem.

 

Wattrate Power Meter

Wattrate Power Meter - WattRate® power meter sniedz iespēju uzzināt savu ielikto slodzi treniņa laikā, ar augstu precizitāti.

Pašģenerētas jaudas ģenrātors

Izkontrolē video draudzīgo elektrību. Un pats savu -  Atjaunojama elektrība, zaļā elektrība. Nav nepieciešamas baterijas. Minoties / trenējoties tiek radīta elektrība, kura tiek uzkrāta datoriņa uzlādēšanai un izmantošanai. Saražotā elektrība sniedz pietiekamu jaudu, lai radītu informāciju krāsainajā ekrāniņā.

Velo pozīcijas pielāgojuma palīdzība

Pozīcijas pielāgojmi nekad nav bijuši vieglāki! ICG lietotāja stūres pozīcijas pielāgojuma tehnoloģija nodrošina ērtu augstuma maiņu, pieliekot mazāk spēka un precizitāti. Šis velo trenažieris ir radīts, lai nodrošināt maksimālu komfortu treniņa laikā!

 

Izpildījuma apskats, izdarīts pareizi

Piekļūsti visiem datiem, kuri Tev savrīgi un nepieciešami. Apskaties viena apļa vai arī treniņa rezultātus reāl laikā uz ekrāniņa. Ekrāniņā ir iebūvēts interaktīvs treneris, kas ar krāsas palīdzību nosauka Jūsu treniņa intensitāti. Kā arī ekrāniņā var redzēt intensitātes faktoru (IF) un ķermeņa stresa rādītājus (TSS), lai Jūs varētu izsekto līdzi Jūsu treniņa izaugsmei.

 

DISPLAY 1

Parāda reāl laika dauts, par treniān sniegumu, pretestības līmeni, watiem, laiku, kā arī apļa zonas dinamiskumu.

DISPLAY 2

Tiek parādīti vairāk dati, kā piemēram - sirds ritms, watt/KG un watt/HR.

DISPLAY 3

Nodrošina Jūs reāl laikā ar tādiem datiem, kā vidējais ieguldījums treniņā, piemēram, vidējais sirds ritms, vidējais kaloriju patēriņš un tamlīdzgi.

DISPLAY 4

Šajā ekrānā Jūs redzat reāl laika zonas, kurās Jūs esat bijis, cik daudz šajās zonās ir pavadīts laiks, cik daudz kalorijas pazaudētas un tamlīdzīgi.

SUMMARY

Tiek parādīts apkopojums par visu braucienu, vidējais laiks, maksimālie Watti un tamlīdzīgi.

 

Izvēlies sev piemērotāko!

 

Indoor Cycling Group (ICG) ir fitnesa industrijas uzņēmums un līderis iekštelpu velotrenažieru tirgū. Gandrīz katru gadu ICG saņem apbalvojumus kā labākais savā nozarē. Mūsuprāt, tas daudz pasaka par zīmolu, lai kvalitāti, apkalpošanu un inovācijas saglabātu augstākajā līmenī 16 gadu garumā. ICG piedāvā augstas kvalitātes un interaktīvus velotrenažierus, kurus ir iespējams savienot ar populārākajām riteņbraukšanas aplikācijām. Ja esi ieinteresēts augstas kvalitātes un efektivitātes velotrenažieros, tad šis ir labākais, ko varam piedāvāt!

ICG ir paņēmuši mazu daļu no kardio trenažieriem - velotrenažierus, un izveidojuši labākos velotrenažierus pasaulē. Vairāk kā 25 gadu pieredze apvienota ar inovācijām, uzlabojumiem un pat krāpšanās ar pasaules labāko riteņbraucēju, ir padarījusi šo zīmolu par atpazīstamu visā pasaulē. 

Paaugstiniet savu treniņu līmeni ar jauno ICG® lietotni! Iegūstiet labu fizisko formu un motivāciju, izmantojot mūsu speciālistu izstrādātos BEZMAKSAS treniņus, ko izstrādājusi mūsu pasaules klases ICG® Master Treneru komanda. Pieejams App Store un Google Play jau tagad!!

 

ICG - velotrenažieru mājas!

ICG Katalogi:

Dibinātājs: Bernd Puerschel      Galvenais birojs: Nirnberga, Vācija      Zīmols: Dibināts 1995. gadā

      

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2007

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

100

preces

━━

zīmolu varat sastapt

43+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Assembled Dimensions

52" (132cm) Length

20.5" (52cm) Width

47.2" (120cm) Heigth

Assembled Weight

112lb (51kg)

Computer

WattRate TFT Computer 2.0

Computer Power Supply

Self-powered generator with LiPo battery

Connect tehnology

Bluetooth & ANT + 

Max User weight

330lbs (150kg)

Power Measurement

WattRate Power Meter (DIN EN ISO 20957-10)

Training Intensity Guide

Coach by Color (User & Instructor)

Workout Tracking

ICG Training App

Flywheel

Rear, aluminium, evenly-weighted

Q-Factor

155mm / 6.1

Water Bottle Holder

Dual, integrated on handlebar

Drivetrain

Poly-V belt

Drivetrain Gear Ratio

1:10

Frame Color

Matte Slate

Frame Material

Steel

Shrouds & Guards

Full frame

Frame Stabilizer Bars

Oversized, hidden bolts & fixings

Protections & Stretch Plates

Modern form-fit with stretch plate

Levelling Feet

4

Transport Wheels

2

Pedal Type

Dual-sided SPD & toe cage

Adjustment Type

Dials & levelers

Handlebar

Ergo-formed, multi postion, soft PVC

Saddle Adjustments

Verical and horizontal

 

 

 

Assembled Dimensions: 52"L x 20.5" W x 47.2"H(132 cm x 52 cm x 120 cm)

Assembled Weight: 110 lbs. (50 kg)

Computer: No

Flywheel: Rear, aluminum , evenly-weighted

Frame Material: Steel

Max User Weight: 330 lbs (150 kg)

Q-Factor: 155 mm

Resistance System: magnetic

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti