V2 Max™ Reformer Bundle (ONYX) with High Precision Gearbar NEW

 • Ražotājs Merrithew Pilates
 • Artikuls MW-ST-11101
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
5992.95€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Merrithew Pilates
 • Artikuls MW-ST-11101
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

V2 Max™ Reformer komplekts (ONYX)


Veselības un fitnesa profesionāļu vidū iecienītajam melnajam V2 Max™ Reformer komplektam Onyx krāsā tagad ir pievienota augstas precizitātes zobrata statne. Šis komplekts ir ideāli piemērots boutique studijām, klubiem, fitnesa centriem un mājām, kurās ir īpaši atvēlēta vieta pilatesam.

V2 Max Reformer ir ļoti daudzpusīgs un ļauj vieglāk pāriet starp vingrinājumiem, lai nodrošinātu efektīvu grupu un individuālo treniņu sesiju efektivitāti. Aprīkots ar sešu pozīciju High Precision Gearbar, jūs varat panākt lielāku precizitāti un izcilu ergonomiku, iestatot vai mainot spriegojumu starp vingrinājumiem.

Šis trenažieris Reformer ir piemērots visu veidu klientiem, tostarp sportistiem, fitnesa entuziastiem, rehabilitācijas un aktīvas novecošanas dalībniekiem.

V2 Max Reformer ir CE marķēta I klases medicīnas ierīce saskaņā ar jauno Eiropas Medicīnas ierīču regulu (ES) 2017/745 (MDR). Tas sertificē iekārtu lielākajā daļā Eiropas, ļaujot to oficiāli izmantot slimnīcās un veselības aprūpes iestādēs medicīnas speciālistiem, lai uzlabotu pacientu veselību un dzīves kvalitāti.

Ietver

 • Reformer Box ar kāju siksnu
 • Augstas precizitātes zobrata statīvs
 • Polsterēts platformas pagarinātājs
 • Metāla rullēšanas stienis
 • Augstas saķeres reformatora kājas ar ritenīšiem
 • Augstas precizitātes atsperu komplekts - 5 reformera atsperes (3 × 100%, 1 × 50%, 1 × 25%).
 • 5 neoprēna atsperu pārvalki trokšņu mazināšanai
 • Mīkstas reformatora cilpas
 • Patentēta izvelkamās virves sistēma - ļauj viegli mainīt virves garumu!
 • Ratiņu aizbīdnis
 • Viegli ritoši riteņi abos Reformer galos

Funkcijas

 • Izgatavots tā, lai izturētu nepārtrauktu, intensīvu studijas darbu, ar izturīgu vinila polsterējumu un blīvu EVA putuplastu, kas nodrošina maksimālu komfortu un precīzu proprioceptīvo atgriezenisko saiti.
 • Augstas saķeres Reformer pēdas nodrošina izcilu saķeri ar visām grīdas virsmām augstas enerģijas Jumpboard vai Cardio-Tramp® Rebounder treniņu laikā. Izgatavotas no izturīgas silikona gumijas un PVC
 • Patentēta ievelkamo virvju sistēma ar atvelkamām virvju ruļļiem, kas atvieglo regulēšanu. Garākas virves palielina kustību diapazonu un vingrinājumu plūdumu, ļaujot izmantot vairāk programmēšanas iespēju.
 • Ratiņi slīd pa glītām C-veida alumīnija sliedēm, izmantojot patentētu rites mehānismu, kas nodrošina vienmērīgu kustību bez berzes.
 • Uzlabotās atsperes ir veidotas tā, lai izturētu intensīvu izmantošanu kopā ar Jumpboards, Cardio-Tramp® Rebounders un citiem Reformer piederumiem, kā arī ātri un droši nostiprinātas.
 • 6 zobrata pozīcijas, 6 ratiņu apstāšanās pozīcijas, 3 galvas balsta pozīcijas, 4 kāju stieņa pozīcijas.
 • Izturīgs un regulējams četru pozīciju kāju stienis, kas viegli iebīdāms šūpuļtīklos, lai regulētu gūžas un ceļu saliekumu.
 • 1 collas (2,5 cm) bieza koka stāvplatforma un plecu balsti atbalsta dažādus ķermeņa svarus.
 • Stūres riteņu statīvs iebīdāms trijās dažādās pozīcijās, lai viegli regulētu spriegojumu.
 • Plecu balsti droši turas savā vietā un ir viegli noņemami glabāšanai
 • Jaunais komfortablais kāju stienis ir vieglāk lietojams jutīgām pēdām un rokām.
 • Viegli ritošie riteņi atvieglo pārvietošanu vai novietošanu.
 • Papildaprīkojums Mat pārveidotājs - ļauj veikt Matwork vingrinājumus uz ērtas, paaugstinātas virsmas
 • Papildināms - pievienojiet V2 Max Plus™ vertikālo rāmi un paklājiņu pārveidotāju, lai iegūtu Cadillac funkcionalitāti.
 • Nepieciešama minimāla montāža

 

Merrithew® 1988. gadā dibināja Lindsijs un Moira Merrithew. Jau vairāk nekā 35 gadus viņi ir veltījuši savu darbu citu cilvēku dzīves bagātināšanai, piedāvājot atbildīgus vingrojumu veidus un inovatīvas izglītības programmas visā pasaulē.

Merrithew ir sinonīms visaugstākajai kvalitātei un labākajiem ražošanas materiāliem nozarē. Merrithew aprīkojums, ko izmanto sporta komandas, veselības aprūpes speciālisti, studijas un fitnesa iestādes visā pasaulē, ir izgatavots ar lepnumu, precizitāti un augstākās kvalitātes sastāvdaļām nozarē, Merrithew aprīkojums ir glīts, universāls, izturīgs un konstruēts maksimālai drošībai un efektivitātei. 

Merrithew vadošais pilatesa zīmols STOTT PILATES® nodrošina augsta līmeņa izglītību ar vairāk nekā 70 000 apmācītu studentu no vairāk nekā 100 valstīm.

Merrithew®, Leaders in Mindful Movement™

Merrithew Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātāji: Lindsay & Moira Merrithew      Galvenais birojs: Toronto, Canada      Zīmols: Dibināts 1988. gadā

 

Izmēri Reformer

Platums29.25 in74.3 cm
Garums
(kāju siksna nolaistā stāvoklī)
100.5 in255.25 cm
Minimālais griestu augstums
lai veiktu stāvus vingrinājumus uz platformas (pamatojoties uz 5'8" garu personu)
106.5 in2.71 m
Svars 145 lbs65.8 kg

Izmēri Reformatora ratiņi

Platums24 in61 cm
Garums38.5 in98 cm
Augstums no zemes17.25 in43.8 cm

Svara ietilpība: 425 lbs / 193 kg

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti