SPX® Max Reformer (ONYX) with Vertical Stand Bundle and Tall Box

 • Ražotājs Merrithew Pilates
 • Artikuls MW-ST-11076
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
4976.55€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Merrithew Pilates
 • Artikuls MW-ST-11076
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

SPX® Max Reformer (ONYX) ar vertikālā statīva komplektu un augstu kastīti


Onyx SPX Max Reformer, kas pilnībā melns, ir glīts un stilīgs papildinājums jebkurai fitnesa telpai. No patentētā ritošā ratiņa līdz augstas veiktspējas spriegošanas atsperēm - katrs Onyx centimetrs ir izcila dizaina un meistarības apliecinājums. Iekļaujot vertikālo statīvu vietas taupīšanai un augstas precizitātes zobratu, Onyx ir ideāli piemērots mazākām studijām un telpām ar daudzfunkcionālām vingrošanas telpām, lai maksimāli palielinātu peļņas potenciālu.

Funkcijas

 • Izgatavots tā, lai izturētu nepārtrauktu, intensīvu studijas darbu, ar izturīgu vinila polsterējumu un blīvu EVA putuplastu, kas nodrošina maksimālu komfortu un precīzu proprioceptīvo atgriezenisko saiti.
 • Patentēta ievelkamo virvju sistēma ar atvelkamām virvju spolēm, kas atvieglo regulēšanu. Garākas virves palielina kustību diapazonu un vingrinājumu plūdumu, ļaujot izmantot vairāk programmēšanas iespēju.
 • Ratiņi slīd pa glītām C-veida alumīnija sliedēm, izmantojot patentētu rites mehānismu, kas nodrošina vienmērīgu kustību bez berzes.
 • Uzlabotās atsperes ir veidotas tā, lai izturētu intensīvu izmantošanu kopā ar Jumpboards, Cardio-Tramp® Rebounders un citiem Reformer piederumiem, kā arī ātri un droši nostiprinātas.
 • 6 Gearbar pozīcijas, 6 ratiņu apstāšanās pozīcijas, 3 galvas balsta pozīcijas, 4 kāju stieņa pozīcijas.
 • Izturīgs un regulējams četru pozīciju kāju stienis, kas viegli iebīdāms šūpuļtīklos, lai regulētu gūžas un ceļu saliekumu.
 • 1 collas bieza koka stāvplatforma un pleciem veidoti plecu balsti atbalsta plašu ķermeņa svaru diapazonu.
 • Stūres mehānisma stieņa ieliktņi trīs dažādās pozīcijās, lai viegli regulētu spriegojumu.
 • Plecu balsti droši turas savā vietā un ir viegli noņemami glabāšanai. Saliekot vienu uz otras, plecu balsti ērti iebīdāmi kronšteinos, kas piestiprināti pie rāmja, un pastiprinātie stieņa balsti atdalās un tiek uzglabāti, neizjaucot virves.
 • Var uzlabot - pievienojiet SPX® Max Plus™ vertikālo rāmi un paklāju pārveidotāju, lai iegūtu Cadillac funkcionalitāti.
 • Papildu paklājiņu pārveidotājs ļauj veikt Matwork vingrinājumus uz ērtas, paaugstinātas virsmas.
 • Jaunais Comfort Footbar ir ērtāks jutīgām pēdām un rokām.
 • Viegli ritošie riteņi atvieglo pārvietošanu vai novietošanu.
 • Ir pieejama ritošā pamatne, kas nodrošina papildu ērtības, uzglabājot sakrautus Reformers.
 • Nepieciešama minimāla montāža

Ietver

 • Reformer Box ar kāju siksnu
 • Polsterēts platformas pagarinātājs
 • Kļavas roll-up polis
 • Augstas precizitātes atsperu komplekts - 5 reformera atsperes (3 x 100%, 1 x 50%, 1 x 25%)
 • 5 neoprēna atsperu pārvalki trokšņu mazināšanai
 • Mīkstas reformatora cilpas
 • Patentēta izvelkamās virves sistēma - ļauj viegli mainīt virves garumu!
 • Ratiņu aizbīdnis
 • Viegli ritoši riteņi abos Reformer galos

Merrithew® 1988. gadā dibināja Lindsijs un Moira Merrithew. Jau vairāk nekā 35 gadus viņi ir veltījuši savu darbu citu cilvēku dzīves bagātināšanai, piedāvājot atbildīgus vingrojumu veidus un inovatīvas izglītības programmas visā pasaulē.

Merrithew ir sinonīms visaugstākajai kvalitātei un labākajiem ražošanas materiāliem nozarē. Merrithew aprīkojums, ko izmanto sporta komandas, veselības aprūpes speciālisti, studijas un fitnesa iestādes visā pasaulē, ir izgatavots ar lepnumu, precizitāti un augstākās kvalitātes sastāvdaļām nozarē, Merrithew aprīkojums ir glīts, universāls, izturīgs un konstruēts maksimālai drošībai un efektivitātei. 

Merrithew vadošais pilatesa zīmols STOTT PILATES® nodrošina augsta līmeņa izglītību ar vairāk nekā 70 000 apmācītu studentu no vairāk nekā 100 valstīm.

Merrithew®, Leaders in Mindful Movement™

Merrithew Katalogi: Atrodami šeit

Dibinātāji: Lindsay & Moira Merrithew      Galvenais birojs: Toronto, Canada      Zīmols: Dibināts 1988. gadā

 

Pilns komerciālais piedāvājums
Mājas izmantošanai
RažotājsMerrithew®
Pieejama uzstādīšana
Platums (mm)560
Garums (mm)2460
GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti