TriggerPoint THE IMPACT

TriggerPoint THE IMPACT
TriggerPoint THE IMPACT
TriggerPoint THE IMPACT
TriggerPoint THE IMPACT
TriggerPoint THE IMPACT
 • TriggerPoint THE IMPACT
 • TriggerPoint THE IMPACT
 • TriggerPoint THE IMPACT
 • TriggerPoint THE IMPACT
 • TriggerPoint THE IMPACT

TriggerPoint THE IMPACT

199.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Kustieties labāk un atveseļojieties ātrāk ar šo 4 ātrumu kontrolējamo perkusijas masāžas pistoli, kas palīdz palielināt asins plūsmu, atveseļot muskuļu audus un uzlabot ķermeņa veiktspēju gan pirms, gan pēc treniņa.

Funkcijas

Ātrāk atgūstiet spēkus pirms un pēc treniņa ar TriggerPoint perkusijas masāžas pistoli. Ar perkusijas masāžas pistoli muskuļu audos tiek iedarbināti koncentrēta spiediena impulsi. Impact ir aprīkots ar klusu motoru, kas nodrošina dziļu audu masāžu ar 4 ātruma iestatījumiem kontrolējamai mērķtiecīgai masāžai. Šis augstas veiktspējas masāžas pistole palielina asins plūsmu, lai palīdzētu mazināt sāpes un stīvumu muskuļos, tādējādi paātrinot atveseļošanās laiku. Leņķveida rokturis ar augšpusē novietotu konstrukciju nodrošina lielāku komfortu un ļauj viegli kontrolēt spiedienu. Universālā masāžas galviņa ir optimizēta lietošanai uz vairākām muskuļu grupām, lai atjaunot muskuļu audus un uzlabotu kustību diapazonu. Ceļošanai draudzīgs dizains un vairāk nekā 2 stundu uzlādējamais akumulators. Šis augstas veiktspējas perkusijas masāžas pistole ļaus jums kustēties efektīvāk.

 • Perkusijas masāžas pistole, kas palīdz palielināt asins plūsmu, atjaunot muskuļu audus un uzlabot kustību diapazonu pirms un pēc treniņa.
 • Kluss motors ar 4 ātrumiem optimālai masāžas intensitātei un spiedienam.
 • Izliekts rokturis svara līdzsvarošanai, lai nodrošinātu labāku satvērienu, komfortu un kontroli.
 • Uzlādējams akumulators 2+ stundām nepārtrauktas masāžas ar 26 voltu jaudu
 • 4 ātrumi (saskaņā ar lietotāja rokasgrāmatu) ietver +/- 300 apgr./min: ātrums 1- 2100 apgr./min; ātrums 2- 2400 apgr./min; ātrums 3- 2900 apgr./min; ātrums 4- 3300 apgr.
 • Svars: 1,08 kg
 • Izmēri: 19,05 x 5,08 x 26,16 (cm)

 

Kustieties labāk, atveseļojieties ātrāk

Pirms treniņa izmantojiet Impact ātrāko ātrumu, lai palielinātu asins plūsmu, mitrinātu muskuļaudus un uzlabotu kustību diapazonu. Pēc treniņa izmantojiet lēnākos ātrumus dziļajai audu masāžai, lai palīdzētu mazināt sāpes un stīvumu un paātrinātu ķermeņa atveseļošanās laiku.

 

4 ātrumu motors

Ar 4 ātrumu kluso bezsuku motoru Impact ļauj labāk kontrolēt masāžu. Viegli izvēlieties intensitāti no lēnas līdz ātrai, lai palielinātu asins plūsmu, labāk mitrinātu muskuļaudus un uzlabotu kustību diapazonu.

 

Izliekts rokturis

Leņķveida rokturis ar augšējo atsvaru nodrošina lielāku komfortu un ļauj viegli kontrolēt spiedienu. Unikālais rokturis un ergonomiskā forma arī ļauj viegli satvert un apstrādāt grūti aizsniedzamas vietas.

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogs:

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

BODY PARTHips and Glutes, Neck and Shoulder, Upper Back and Chest, Middle Back, Lower Back, Arm, Hand
CONDITIONDOMS (Delayed Onset Soreness), Lower Back / Lumbar Pain, Piriformis Syndrome, Sciatica
BATTERIES INCLUDEDYes, rechargeable
BATTERY LIFE2+ hours
BATTERY TYPEICR18650-26J
GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Juris Švarnovičs
Juris Švarnovičs
Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
Junona Andersone
Junona Andersone
Mārketingā iemīlējusies speciāliste ar ekonomisko izglītību, līdz ar to darbā vienmēr apvieno vairākus skata punktus. Rūpējas par zīmoliem, pasākumiem, sponsorēšanu, atbalsta materiāliem pārdošanas daļai un uzņēmuma tēlu. Saprotoša, bet atbildīga.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Juta Buka
Juta Buka
Loģistikas speciāliste, kuras siprās puses ir pievērst lielu uzmanību detaļām un ar apņēmību virzīties uz priekšu, līdz tiek sasniegts rezultāts! Ir izteikta komandas spēlētāja un tic, ka tikai komandā ir spēks.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti