Triggerpoint CHARGE™ FOAM ROLLER pašmasāžas rullis

 • Ražotājs Trigger Point
 • Artikuls 21275
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
58.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Trigger Point
 • Artikuls 21275
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

Triggerpoint Charge Pašmasāžas rullis

Ideāls priekš pieredzējušiem pašmazsāžas ruļļa lietotājiem uzreiz pēc fiziskām aktivitātēm. TriggerPoint CHARGE Foam Roller ir radīts ar premium dizainu, kuram ir specifisks raksts, lai varētu izstiept un izmasēt muskuļus, rezultējoties ātrākā olbaltumvielu un skābekļa piegādei piedzītajiem muskuļiem. Priekš maksimāliem rezultātiem, izmantot uzreiz pēc treniņa, augšējiem un apakšējiem muskuļiem, kamēr tie vēl ir silti. CHARGE pašmasāžas rulis ir viens no CHARGE modeļiem, kas piedāvā muskuļu atjaunošanu, kā arī sniedz iespēju justies modrākiem.

Kāpēc tieši Triggerpoint Charge Foam Roller ?

Priekšrocības

 • CHARGE pašmasāžas rullis palīdz muskuļiem atjaunoties daudz ātrāk, paātrinot asins un skābekļa piekļuvi nepieciešamajiem muskuļiem, lai ātrāk atjaunotu tos un Tu būtu gatavs vēlvienam treniņam;
 • Izveidots ar specifisku dizaina rakstu, kas efektīvāk ar masāžas terapijas metodēm, atbrīvo Tavus saspringtos muskuļus;
 • Augstais un platais raksts izstiepj muskuļus, toties augstais un šaurais raksts, palielina cirkulāciju grūti sasniedzamos muskuļos;
 • Priekš labākiem rezultātiem, izmantot CHARGE pašmasāžas rulli tieši pēc treniņiem, kamēr muskuļi ir silti, ieteicas prikeš pieredzējušiem sportistiem un pašmasāžas produktu veterāniem;
 • Sava ķermeņa spiediens kombinēts ar konkrētu kustību uz ruļļa sniedz iespēju paātrināt gan asins, gan skābekļa cirkulāciju sāpīgajos muskuļos;
 • Domāts priekš muguras augšdaļas, četrgalvu muskuļiem, hamstringiem un pat ikru muskuļiem.

 

Dizains, kas domāts, lai izstieptu un izmasētu muskuļus

CHARGE pašmasāžas rullis ir izveidots ar unikālu dizainu muskuļu izstiepšanai un izmasēšanai, palielinot asins cirkulāciju grūti sasniedzamiem muskuļiem. Raksts ir veidots, lai attēlotu masāžas terapeita rokas, lai Tu varētu izmasēt tā brīža saspringto daļu.

Akcentējies uz lieliem un ķermeņa apakšējiem muskuļiem

CHARGE iir radīts, lai izmasētu lielus un apakšējās daļas muskuļus, kā piemēram, muguras augšdaļu, četrgalvu muskuļus, ikrus. Ruļļa cietība nodrošina spēcīgāku spiedienu, lai sasniegtu dziļākos un sāpīgākos muskuļus.

Patentēts ar dziļu, tukšu kodola dizainu

Piedāvājot šo unikālo, patentēto dizainu, mēs garantējam, ka lietojot šo pašmasāžas rulli pareizi, to nav iespējams salaust pat pēc vairākiem gadiem. Maksimālais svars - 225kg.

Ciešas, augsta blīvuma EVA putas

Augsta blīvuma EVA putas pildījums, nodrošina vienmērīgu, dziļu masāžu lielām muskuļu grupām. Atšķirībā no citiem pašmasāžas ruļļiem, šis rullis saglabās savu formu arī pēc intensīvas un biežas izmantošanas. 

TriggerPoint ir zīmols, kas izmaina cilvēku dzīves un kura mērķis ir dot cilvēkiem iespēju kustēties un justies labāk. TriggerPoint dizainā tiek atveidotas terapeita rokas, kas nozīmē to, ka katra masāža mājas apstākļos ir pielīdzināma masāžai terapeita kabinetā. Šie pašmasāžas rīki ir paredzēti visām vecuma grupām, ķermeņa proporcijām un sportiskajām spējām, lai ikvienam būtu iespēja uzlabot savu veselību mājās, sporta zālē vai ārā. TriggerPoint ir izcils pašmasāžas produktu zīmols labsajūtas uzlabošanai. 

TriggerPoint ražotāji uzskata, ka šīs terapijas izmantošana ikdienas darbos var uzlabot cilvēka veiktspēju, ātrumu, samazināt atveseļošanās laiku un pat novērst traumu veidošanos. Lielākā daļa TriggerPoint pašmasāžas rīku ir izgatavoti no specifiskiem anatomiskajiem putu ruļļiem, kas iedarbojas uz dziļajiem audiem. 

Iekļauj TriggerPoint savā ikdienas rutīnā un atraisi ķermeņa iekšējo spēku!

TriggerPoint Katalogs:

Dibinātājs: Cassidy Philips      Galvenais birojs: Kalifornija, ASV      Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2012

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

4'442

preces

━━

zīmolu varat sastapt

19+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

5.5" (14cm) Diameter

13" (33cm) Height

Weight

2.2lb (1kg)

Body Part

Hips and Glutes;

Lowe Leg;

Neck and Shoulder;

Upper Back and Chest;

Middle Back;

Upper leg;

Arm

Conditions

Achilles Tendonitis;

DOMS (Delayed Onset Soreness);

Forearm / Bicep Tendonitis;

IT Band Syndrome;

Neck Pain;

Piriformis Syndrome;

Runner's Knee;

Scatica;

Shin Splints

Max. User Weight

500lb (225kg)

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti