LifeSpan Fitness Workplace Under Desk Treadmill TR5000-SC110 GlowUp

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
2176.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000B-SC110
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0

LifeSpan TR5000-SC110 skrejceļš zem darba galda ar JAUNU un uzlabotu SC110 konsoli!

LifeSpan Workplace skrejceļš TR5000-SC110 ir lielisks skrejceļš, ko var novietot savā darba vietā, ar skaistu, pārskatāmu un viegli lietojamu konsoli. SC110 konsole ir DT3-BT konsoles atjaunotā un uzlabotā versija.

Izturīgs un stingrs skrejceļš, ko var novietot gandrīz jebkurā darba vidē.
LifeSpan Workplace TR5000-SC110 skrejceļš ir izturīgs un stingrs skrejceļš, taču arī pietiekami kompakts, lai to varētu novietot gandrīz jebkurā darba vidē. Ar 160 cm garumu un 72 cm platumu skrejceļš ir pietiekami garš un plats, lai pa to varētu ērti staigāt arī ar maksimālo ātrumu 6,4 km/h. Šo ātrumu var iestatīt pie skaista SC110 pults. Jūs varat izvēlēties jebkuru ātruma līmeni no 0,6 līdz 6,4 km/h un tādējādi staigāt tik ātri, cik jums ir ērti.
TR5000-SC110 ir skrejceļš, kas paredzēts lietošanai darbā, tāpēc tas ir pilnībā orientēts uz jūsu darba komfortu. Tam ir ļoti kluss piedziņas motors, tāpēc pastaigas laikā varat rīkot sanāksmes un telefona zvanus un pastaigas laikā netraucēt un neatraut kolēģus un sevi no veicamajiem uzdevumiem. Skrejceļš ir aprīkots ar ērtiem transportēšanas ritenīšiem, lai jūs varētu to pārvietot vai uzglabāt, taupot vietu, ja kādu laiku nevēlaties to izmantot.

 

Aktīvāks un veselīgāks darbs ar TR5000-SC110

TR5000-SC110 ir ideāls skrejceļš jūsu darba vietai. Tas ir izturīgs, bet kompakts, un to var viegli novietot jebkurā telpā un zem jebkura regulējama augstuma galda. Skrejceļam ir neliels maksimālais ātrums un seši neatkarīgi kompresijas amortizatori, tāpēc jums nav jāuztraucas par locītavu sūdzībām un traumām. Tam ir augsts maksimālais lietotāja svars, precīzāk līdz 159 kg, un to var izmantot visas dienas garumā. Ar TR5000-SC110 papildiniet savu darba vietu ar aktivitātēm un fiziskām nodarbībām, lai kļūtu sportiskāki, veselīgāki un laimīgāki.

 

Patīkama un viegli lietojama SC110 konsole

Konsole ir 20 cm gara, 14 cm plata un 8 cm augsta, un to var novietot uz jebkura galda. Tā ir novietota uz ērta statīva, kas nedaudz noliekts atpakaļ, lai jūs varētu lasīt displeju no jebkura leņķa. To veicina arī baltie burti uz tumšā fona. Displejs ir 3 cm liels un skaidri norāda laiku un datumu, attālumu, vingrinājuma laiku, kalorijas, soļus un ātrumu. Pulti ir viegli lietot, tāpēc jūs īsā laikā būsiet ieviesuši vēlamos iestatījumus. Tajā ir arī iepriekš iestatītas atmiņas pogas, lai nākamreiz, kad vēlēsieties uzsākt treniņu, nevajadzētu atkal ievadīt vēlamos iestatījumus.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

 

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti