LifeSpan Fitness TR5000-DT3 Under Desk Treadmill

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000-DT3-BT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
2055.79€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR5000-DT3-BT
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0

LifeSpan Workplace Under Desk Treadmill TR5000-DT3 GlowUp

LifeSpan Workplace TR5000-DT3-BT zem galda skrejceļš ar monitoru - darbam mājās vai birojā. Nevibrē, lai jūs varētu turpināt lasīt planšetdatora vai klēpjdatora ekrānu.

Skrejceļš lietošanai birojā un mājās.
Ar TR5000-DT3 skrejceliņu jūs nodrošināsiet pietiekamu fizisko slodzi garas darba dienas laikā birojā vai mājās. Šo skrejceliņu varat novietot zem regulējamā rakstāmgalda vai parasta (augsta) rakstāmgalda un sākt staigāt, kamēr strādājat. TR5000-DT3 ir lieliski piemērots lietošanai birojā vai mājās, jo tā motors darbojas bez trokšņa un tas aizņem maz vietas. Jūs varat to novietot jebkurā sev vēlamā vietā, un, staigājot pa skrejceliņu, jūs netraucēsiet kolēģiem vai ģimenes locekļiem.

Ērta staigāšana darba laikā
Skrejceļš ir paredzēts ilgstošai un intensīvai lietošanai, un tā maksimālais lietotāja svars ir līdz 181 kg. Ar šo skrejceliņu jūs noteikti apmierināsiet savas ikdienas treniņu vajadzības. Lai saglabātu veselību, jums ir jāveic 10 000 soļu dienā. Ejot jūs varat izmantot pievienoto konsoli, ar kuras palīdzību skaitīt soļus, tāpēc ir ļoti viegli sasniegt minimālo nepieciešamo soļu skaitu. TR5000-DT3 ir gara un plata skrejceliņa virsma, lai jūs varētu ērti staigāt un neriskētu nokāpt no skrejceliņa. Tā kā jums nav jākoncentrējas uz savu gaitu, varat pilnībā pievērsties darbam.

 

Vienlaicīga pastaiga un darbs ļauj ietaupīt laiku un būtiski uzlabo veselību.

Viena no galvenajām vienlaicīgas pastaigas un darba priekšrocībām ir tā, ka tā ietaupa daudz laika. Jūs ietaupāt stundas, ko citādi pavadītu, vingrojot, un varat veltīt laiku, lai izbaudītu mazos dzīves priekus. Papildus tam, ka ietaupāt sev daudz laika, staigāšana uz šī skrejceliņa sniedz jums daudz labumu veselībai. Tā mazina un novērš fiziskās kaites, uzlabo jūsu intelektuālās spējas un padara jūs radošāku un produktīvāku, tāpēc jūs paveicat vairāk darba. Turklāt tā ļauj jums justies enerģiskākam nekā jebkad agrāk, palīdz saglabāt perfektu fizisko formu un koncentrēties darbam, kā arī samazina slimību, demences un Alcheimera slimības risku. Visbeidzot, tas stimulē jūsu smadzenes un padara jūs gudrāku. Jebkurā gadījumā ir daudz iemeslu, lai sāktu izmantot šo brīnišķīgo skrejceliņu.

 

Strādājiet efektīvi, kamēr staigājat 

Lēna staigāšana un darbs vienlaikus ļoti labi sader kopā.TR5000-DT3 zem galda skrejceliņš nevirbrē, tāpēc jūs varat nevainojami pārredzēt savu monitoru, klēpjdatoru vai planšetdatoru. Jūs varat arī ērti veikt piezīmes. Tā kā motors darbojas gandrīz bez skaņas, varat arī zvanīt un konsultēties ar kolēģiem. Vienlaikus staigājot un strādājot, jūs varat veikt vairākus uzdevumus vienlaikus. Lai to apgūtu, ir nepieciešams zināms laiks, taču beigās jūs pat neapjautīsiet, ka staigājat un strādājat vienlaikus. Noteikti uzkāpiet uz TR5000-DT3 jau šodien, un jūsu ķermenis un prāts būs jums pateicīgs.

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

 

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti