Lifespan Treadmill TR7000iM

  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR7000iM
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
  • Eiropas noliktavā 0
4699.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Lifespan
  • Artikuls EU-TR7000iM
  • Ir Rīgas noliktavā: 2
  • Eiropas noliktavā 0

Lifespan TR7000iM skrejceļš

TR7000iM komerciālais skrejceļš TR7000iM ir no jauna definējis veiktspējas klases kvalitāti. Šie komerciālās klases skrejceliņi ir elites klases visās kategorijās, un tiem ir 5,0 ZS maiņstrāvas motors, izturīga tērauda konstrukcija un visas augstākās klases funkcijas, ko pieprasa jūsu treniņu programma. Viedā displeja skārienjutīgais ekrāns ļauj atspoguļot iecienītāko video saturu uz lielā displeja, kamēr jūs baudāt savu treniņu. 56 cm × 157 cm skrejceļš ļauj veikt pilnus, atlētiskus soļus, bet četri triecienu amortizējoši triecieni atkārto reālās vides apstākļus, kas ir saudzīgi pret jūsu ceļgaliem, muguru un locītavām. Profesionālajam skrejceļam LifeSpan TR7000iM ir pilna komerciālā garantija, un tas ir ideāls augstas klases skrejceļš jebkurai mājas vai sporta zālei.

Kāpēc Lifespan TR7000iM skrejceļš?

 

Ekrānraides skatīšana no iecienītākajiem YouTube kanāliem, kamēr trenējaties

Ar TR7000iM jums vairs nekad nebūs jāžmiedzas uz tālruņa ekrānu! Tam ir ne tikai augstas kvalitātes 18,5" LCD HD skārienekrāns, bet tā spoguļattēla spējas ļauj ērti un patīkami skatīties visus iecienītākos YouTube raidījumus pat tad, kad regulējat ātrumu un slīpumu.

 

5 ZS pastāvīgs magnētiskais maiņstrāvas motors

5,0 ZS maiņstrāvas nepārtrauktas darbības motors ir labākais pieejamais motors. Motors ir ļoti jaudīgs, ļoti izturīgs un var optimāli izturēt ilgstošus treniņus ar augstu intensitāti. Neatkarīgi no tā, vai vēlaties staigāt lēnā tempā, skriet vai intensīvi skriet, motors ir tam gatavs.

 

28+ dažādas mācību programmas 

Ar TR7000iM treniņi nebūs ātri pabeigti. Tam ir 28 treniņu programmas, tostarp sirdsdarbības programmas, svara kontroles programmas, veselīgas dzīves programmas un sporta treniņu programmas. Trenējieties mērķtiecīgi, zaudējiet svaru, kļūstiet veselīgi vai dodieties sportiskā tūrē un gūstiet maksimālu labumu no saviem treniņiem. Jūs vienmēr atradīsiet treniņu programmu, kas atbilst jūsu treniņu mērķiem. Lai arī kādi tie būtu, maksimālais ātrums 20 km/h un maksimālais slīpuma līmenis 12% piedāvā ļoti izaicinošu un efektīvu treniņu.

 

Ērta un droša apmācība

Skriešanas virsmas garums ir 157 cm un platums - 56 cm, lai jūs varētu ērti un droši staigāt, skriet vai skriet maksimālā ātrumā. Garā un platā skriešanas virsma ir piemērota gan īsiem, gan gariem sportistiem un nodrošina, ka treniņš ir drošs un ērts. Pateicoties 4 kompresijas amortizatoriem, varat droši trenēties ar augstu intensitāti, neapgrūtinot ceļgalus, locītavas un muguru.

 

LifeSpan piepilda Tavu dzīvi ar veselību un labsajūtu, nodrošinot ar kardio trenažieriem - eliptiskajiem trenažieriem, velotrenažieriem un skrejceliņiem. LifeSpan ir radīts ikvienam, it īpaši mājas kardio treniņu veikšanai. Zemāka cena nekā profesionālajiem kardio trenažieriem, bet ar augstu kvalitāti tirgū. Uzturi sevi formā, uzlabo veselību un ātrāk atgūsties no traumām, izmantojot skaisti izstrādātus kardio trenažierus.

LifeSpan kvalitāte nebeidzas šeit. Viņi ir tik pārliecināti par saviem trenažieriem, ka dažiem no saviem produktiem viņi pat piešķir mūža garantiju, ar augstas klases tehniskās apkopes pakalpojiem pēc produkta iegādes. Ja vēlies savā īpašumā kardio trenažieri, mēs iesakām LifeSpan - lēts un augstas kvalitātes!

Mūsu mērķis ir mudināt ikvienu kustēties, tādējādi veicinot veselīgu un laimīgu dzīvi!

LifeSpan Katalogi: Atrodami šeit

 

Dibinātājs: Dave Peters      Galvenais birojs: Soltleiksitija, ASV     Zīmols: Dibināts 2002. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2017

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

142

preces

━━

zīmolu varat sastapt

38+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Piedziņas motors:  5,0 ZS nepārtrauktas darbības līdzstrāvas motors: 5,0 ZS nepārtrauktas darbības līdzstrāvas motors

Ātruma diapazons: 0,8- 20 km/h

Automātiskais slīpums: Jā

Rullītis: 75 mm kroņa rullīši uztur jostu centrētā stāvoklī

Maksimālais slīpums: -3 līdz +12

Klāja balstiekārtas: 4 neatkarīgi kompresijas amortizatori

Sānu sliedes: Tērauds:

Pudeļu turētājs: Jā:

Izmēri: Izmēri: 204,5 x 93,2 x 154,9 cm
 

  •  
GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Mārtiņš Čampa
Mārtiņš Čampa
Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Raimonds Vilde
Raimonds Vilde
Andrejs Linerts
Andrejs Linerts
Juris Tikums
Juris Tikums
Jānis Volmanis
Jānis Volmanis
Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti