PAVIGYM Functional 90x90cm, 20mm, 1ST

 • Ražotājs Pavigym
 • Artikuls 006467-00
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
jet black (0) 006467-JBC1-1ST
132.27 €
stone grey (0) 006467-SGC1-1ST
132.27 €
black marble (0) 006467-BMC1-1ST
132.27 €
wengue (0) 006467-WGC1-1ST
132.27 €
beechwood (0) 006467-BWC1-1ST
132.27 €
No 132.27€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Pavigym
 • Artikuls 006467-00
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0

PAVIGYM FUNCTIONAL 

Pavigym Functional grīdas segums ir vislabāk piemērots rehabilitācijas un fizioterapijas, funkcionālo treniņu, jogas un pilates zonām. Šis grīdas segums ir izstrādāts tā, lai nodrošinātu izcilu triecienu absorbciju un stabilitāti, kas samazina iespējamo traumu rašanos.

Atšķirībā no citiem grīdas segumu veidiem, kas var deformēties un radīt diskomfortu vai traumas, šis grīdas segums deformējas tikai tajā vietā, kur sportists lēkā, nodrošinot maksimālu komfortu un drošību.

Kāpēc izvēlēties Pavigym Functional?

 1. Neatstāj nospiedumus: kad rodas vajadzība pārvietot sporta aprīkojumu, nav jāuztraucas par nospiedumiem, kas varētu rasties aprīkojuma pārvietošanas laikā.
 2. Mazāk traumu: pateicoties grīdas segumā izmantotajai punktu elastības (point elastic) tehnoloģijai, tiek samazināta traumu rašanās iespējamība. 
 3. Siltumizolācija: ideāli piemērots treniņiem ar basām kājām un vingrinājumiem guļus.
 4. Skaņas izolācija: funkcionālo treniņu laikā mazina troksni un vibrācijas.
 5. Aizmirsti par vingrošanas paklāju: pateicoties mīkstajai grīdas seguma virsmai, vari izbaudīt maksimālu komfortu arī bez vingrošanas vai jogas paklāja.

 

 • Izmērs: 90x90 cm
 • Biezums: 20 mm

  Pavigym - higiēniskākais sporta zāļu grīdas segums tirgū. Viņi piedāvā risinājumus, lai maksimāli uzlabotu sportošanas pieredzi. Pavigym grīdas ir mitrumu necaurlaidīgas, gludas, no neapstrādātas gumijas, antibakteriālas un viegli tīrāmas. Viņu mērķis ir nodrošināt grīdas segumus, kuri apvieno vislabāko veiktspēju, interaktīvas tehnoloģijas, iedvesmojošo dizainu un vislabāko kvalitāti, kādu mūsdienās var atrast tirgū.

  Pavigym ir mūsu pirmā izvēle, kad projektējam jaunas sporta zāles, jo viņu gumijas grīdām ir viss, kas nepieciešams mūsdienīgā sporta zālē - kvalitāte, higiēna un interaktivitāte, lai arvien vairāk cilvēku pievērstos sportošanai.

  Tagad ir īstais laiks, lai uzlabotu sevi!

  Pavigym Katalogi: Atrodami šeit

  Dibinātājs: Pedro Requena      Galvenais birojs: Alicante, Spānija      Zīmols: Dibināts 1963. gadā

   

   

  esam ražotāja pārstāvis

  no 2007

  gada

  ━━

  mūsu klienti ir iegādājušies

  5500

  preces

  ━━

  zīmolu varat sastapt

  36+

  sporta zālēs

  ━━

  esam Baltijā vienīgais

  oficiālais

  dīleris

  ━━

  visām precēm nodrošinām

  garantijas

  servisu

  ━━

  visas preces atrodas

  mūsu

  noliktavā

  ━━

   

  Technical specification

  Izmērs 90 x 90 cm
  Biezums 20 mm
  Svars 6,3 Kg
  CietībaUNE 5313060 ºShA
  BlīvumsUNE-535260.385 g/ cm3
  Berze ≥ 0.6
  Izturība pret nodilumuUNE 53527 (10N)180 mm3
  Saraušanās24 h; 70ºC0,1%

  Pavigym Functional Tehniskā specifikācija (PDF)

  GATAVI JUMS PALĪDZĒT

  Komanda

  Gints Kuzņecovs
  Gints Kuzņecovs
  Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
  Ilva Šimēna
  Ilva Šimēna
  Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
  Kārlis Pallo
  Kārlis Pallo
  Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
  Edgars Bercis
  Edgars Bercis
  Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
  Egils Šteinerts
  Egils Šteinerts
  Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
  Mārtiņš Čampa
  Mārtiņš Čampa
  Ar pieredzi un zināšanām veselības aprūpes un sporta zinātnes jomās, prasmīgi žonglē ar teorētisko pamatojumu un lietotāju pieredzes piemēriem. Fizisko aktivitāšu entuziasts, kurš aktīvi sporto pats un "kustina" arī citus.
  Ieva Konopacka
  Ieva Konopacka
  Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
  Elizabete Dombrovska
  Elizabete Dombrovska
  Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
  Santa Rakstiņa
  Santa Rakstiņa
  Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
  Raimonds Vilde
  Raimonds Vilde
  Andrejs Linerts
  Andrejs Linerts
  Juris Tikums
  Juris Tikums
  Jānis Volmanis
  Jānis Volmanis
  Pieredzējis profesionālis ar dziļām zināšanām tiešsaistes tirgos un digitālajā tirdzniecībā. Nodrošina klientiem ērtu un efektīvu iepirkšanās pieredzi, pārvaldot interneta veikalu, veidojot un īstenojot mārketinga stratēģijas, kā arī nodrošinot izcilu klientu apkalpošanu.
  Ilze Poikāne
  Ilze Poikāne
  Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
  Raimonds Kuzņecovs
  Raimonds Kuzņecovs
  Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
  Vitālijs Sokolovs
  Vitālijs Sokolovs
  Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
  Daniels Sindijs Blāķis
  Daniels Sindijs Blāķis
  Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
  Līga Matisone
  Līga Matisone
  Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
  MUMS UZTICĀS LABĀKIE

  Klienti