kBox Pro Platforma, melna

 • Ražotājs Exxentric
 • Artikuls EXX18251
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
3254.90€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
 • Ražotājs Exxentric
 • Artikuls EXX18251
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
 • Eiropas noliktavā 0
Bestsellers
Bestsellers
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

kBox Pro

kBox Pro platforma ir augstākās klases spararata trenažieris, kas iekļauts visās kBox Pro sistēmās, kuras augstu novērtē profesionālas sporta komandas un prasīgi fitnesa klubi un fizioterapijas klīnikas.kBox Pro ir aprīkots ar iebūvētu kMeter atgriezeniskās saites sistēmu, plašu manevrēšanas telpu, kā arī tirgū vadošo maksimālo inerces jaudu 0,420 kgm² (ar uzlabotu spararata pogu).

Platformā ietilpst:

 • kBox Pro ar
 • iepriekš piestiprināta piedziņas siksna
 • iepriekš piestiprināts lielais skriemeļu bloks
 • leņķa regulators
 • kMeter atgriezeniskās saites sistēma

Lietošana

kBox Pro sistēma ar pareizajiem piederumiem ir ideāli piemērota sporta komandām, veiktspējas centriem un prasīgiem fitnesa klubiem un fizioterapijas klīnikām, kas vēlas maksimāli uzlabot sportistu, pacientu vai klientu hipertrofiju, veiktspēju un treniņu rezultātus.

kBox Pro ir gatavs lietošanai uzreiz pēc izkraušanas, nav nepieciešama montāža vai instrumenti. Vienkārši uzstādiet spararatu un pievienojiet stiprinājumu, un esat gatavs darbam.

Funkcijas

KBox Pro ierīci bieži izvēlas, jo tā ir tirgū vadošā maksimālā inerce, iebūvētā kMeter atgriezeniskās saites sistēma un plašā virsmas laukums.

KBox Pro virsma ir 90 x 55 cm, bet uz grīdas tā ir 98 x 63 cm liela. Tā augstums un svars ir attiecīgi 23 cm un 15,5 kg.

Platformā kBox Pro ir iebūvēts automātisks jostas garuma regulēšanas mehānisms, kas nodrošina netraucētu pāreju starp treniņiem un individuālajiem vingrinājumiem. To var aprīkot ar kāju bloku sānu apakšējo ekstremitāšu kustībām. Turklāt šai platformai ir bezmaksas leņķa regulators horizontālākām kustībām, piemēram, vingrinājumiem un šūpolēm."

 

Exxentric jau vairāk nekā desmit gadus ir atbalstījis augstākās klases sporta komandas, piemēram, hokeja klubu Buffalo Sabres, un palīdzējis cilvēkiem sasniegt maksimālu fizisko sagatavotību. Exxentric aprīkojums piemērots gan profesionāliem sportistiem, gan fitnesa entuziastiem. Izmantojot spararata inerci optimālai pretestības līknei un ekscentriskajai pārslodzei, ir pierādīts, ka Exxentric produkti ir efektīvāki spēka, jaudas un hipertrofijas uzlabošanā, salīdzinot ar ierīcēm, kuru pamatā ir gravitācijas sistēma.

Ar Exxentric iespējams veikt vairāk nekā 70 vingrinājumu. Exxentric piedāvā mobilo lietotni, kas izstrādāta, lai paaugstinātu sportisko sniegumu, izmantojot kMeter sensoru. Lejupielādējiet to Android vai iOS un iepazīstiet Exxentric pasauli!

Padariet katru vietu par savu sporta zāli - un vairs nekad nepalaidiet garām nevienu nodarbību!

Exxentric Katalogs:

Dibinātājs: Marten Fredriksson and Fredrik Correa     Galvenais birojs: Stoholma, Zviedrija      Zīmols: Patentēts 2011 gadā

 • Rokasgrāmata - https://exxentric.com/manuals/#kbox\
 • Dizains - melns
 • Augšējā virsma - 90 x 55 cm (35 x 22")
 • Pēdas nospiedums - 98 x 63 cm (39 x 25")
 • Augstums - 23 cm (9,1")
 • Svars - 15,5 kg (34 mārciņas)
 • Inerces diapazons (standarta) - 0,005 kgm² - 0,280 kgm²
 • Kustības diapazons - 180 cm (71")
 • Atgriezeniskā saite - Iebūvēta kmetra atgriezeniskās saites sistēma
 • Saderīgie spararati - 0,005 kgm², 0,010 kgm², 0,025 kgm², 0,050 kgm², 0,070 kgm².


 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti