Multipower Protein Delight, 35g

  • Ražotājs Multipower
  • Artikuls MTL13835
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
peanut caramel (0) MTL13827
2.00 €
cashew caramel (0) MTL13837
2.00 €
dark mocha (0) MTL13887
2.00 €
No 2.00€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties
  • Ražotājs Multipower
  • Artikuls MTL13835
  • Ir Rīgas noliktavā: 0
  • Eiropas noliktavā 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris

SASTĀVS

Mīksts kodols, kurš pārklāts ar kraukšķīgu maltīta šokolādi un īstiem riekstu gabaliņiem - tas ir jaunais Multipower Protein Delight! Šis batoniņš, kas satur 34% olbaltumvielu, ir izcila uzkoda starp ēdienreizēm. 

Pateicoties augstajam olbaltumvielu saturam, Protein Delight palīdz muskuļu augšanai un to formas uzturēšanai. Batoniņš satur 1,3g cukura un tikai 143 kalorijas.

Pieejamas šādas garšas: "Sāļā zemesriekstu karamele", "Vaniļas-Indijas riekstu karamele" un "Tumšās šokolādes mokačīno".

Garlaicīgas proteīna batoniņu garšas ir pagātne! Vairāk kā pirms 40 gadiem Multipower izveidoja "Power Pack" - pirmo proteīnu batoniņu. Kopš tā laika Multipower darbinieki ik dienu ir strādājuši pie tā, lai sportistiem un aktīvā dzīvesveida piekritējiem būtu vieglāk saņemt pareizo uzturu. 

SASTĀVDAĻAS UN UZTURVĒRTĪBA

26% piena šokolāde ar saldinātājiem (maltīts, kakao sviests), piena pulveris, kakao masa,  emulgators (sojas lecitīns), aromatizētāji. Piena olbaltumvielas, kolagēna hidrolizāts, glicerīns, 6,5% zemesrieksti, baltā šokolāde ar saldinātājiem (saldinātājs (maltīts), kakao sviests, pilnpiena pulveris, emulgators (sojas lecitīns), dabīgie aromatizētāji), izomaltooligosaharīdi, ūdens, palmu eļļa, 2% zemesriekstu sviests, kakao pulveris ar zemu tauku saturu, sāls, aromatizētāji, saldinātājs (sukraloze).

Piena šokolādes proteīnu batoniņš ar zemesriekstu sviestu un zemesriekstiem, pārklāts ar saldinātāju. Zemesriekstu-karameļu garša. Ar saldinātājiem. Kakao: vismaz 35% šokolādes daļā. 

Vidējais uzturvērtību daudzums          35 g*
Enerģētiskā vērtība 595 kJ / 143 kcal 
Tauki 7 g
no kuriem piesātinātās taukskābes 3,5 g
Ogļhidrāti 11 g
no kuriem cukuri 1,3 g
Olbaltumvielas 12 g
Sāļi 0,18 g

*uz batoniņu = 1 porcija = 35g

SASTĀVDAĻAS UN UZTURVĒTĪBA

27% piena šokolāde bez cukura (saldinātājs (maltīts), kakao sviests, piena pulveris, kakao masa, emulgators (sojas lecitīns), aromatizētāji). Piena olbaltumvielas, kolagēna hidrolizāts, glicerīns, 6,5% Indijas riekstu kodoli, baltā šokolāde (saldinātājs (maltīts), kakao sviests, pilnpiena pulveris, emulgators (sojas lecitīns), dabīgie aromatizētāji), izomaltooligosaharīdi*, ūdens, palmu eļļa, aromatizētāji, saldinātājs (suklaroze). Var saturēt olu, glutēna, zemesriekstu un citu riekstu daļiņas. *Glikozes avots

Vidējais uzturvērtību daudzums          35 g*
Enerģētiskā vērtība 588 kJ / 141 kcal 
Tauki 6,7 g
no kuriem piesātinātās taukskābes 3,6 g
Ogļhidrāti 12 g
no kuriem cukuri 1,5 g
Olbaltumvielas 12 g
Sāļi 0,06 g

*uz batoniņu = 1 porcija = 35g

SASTĀVDAĻAS UN UZTURVĒRTĪBA

27% šokolādes glazūra ar saldinātājiem (kakao masa, saldinātājs (maltīts), kakao sviests. emulgators (sojas lecitīns), aromatzētāji), piena olbaltumvielas, kolagēna hidrolizāts, glicerīns, piena šokolāde (saldinātājs (maltīts), kakao sviests, piena pulveris, kakao masa, emulgators (sojas lecitīns), aromatizētāji), izomaltooligosaharīdi*, ūdens, 4% kakao pupiņas, palmu eļļa, aromatizētāji, saldinatājs (suklaroze). Var saturēt olu, glutēna, zemesriekstu un citu riekstu daļiņas. *Glikozes avots

Vidējais uzturvērtību daudzums          35 g*
Enerģētiskā vērtība 591 kJ / 141 kcal 
Tauki 6,3 g
no kuriem piesātinātās taukskābes 3,9 g
Ogļhidrāti 11 g
no kuriem cukuri 0,7 g
Olbaltumvielas 12 g
Sāļi 0,02 g

*uz batoniņu = 1 porcija = 35g

Multipower - zīmols ar visilgāko pieredzi sporta uztura ražošanas nozarē. Multipower jau vairāk kā 45 gadu ražo dažādus produktus, lai palīdzētu ikvienam sasniegt viņu mērķus. Viņu pirmais proteīnu batoniņš tika radīts 1977. gadā. Mūsdienās uzņēmums ir attīstījies un kļuvis par vienu no lielākajiem sporta uztura zīmoliem pasaulē, nodrošinot izcilu garšu, augstas kvalitātes proteīnus un citus uztura produktus.

Multipower piedāvājumā ir proteīnu pulveri, gatavi proteīnu dzērieni, batoniņi, sporta dzērieni, vegāniski proteīnu produkti un pat veselīgas uzkodas sportistiem, lai viņi varētu sasniegt labākos rezultātus, lietojot uzturā garšīgus produktus. Multipower jaunākais produkts ir vegāniskie proteīnu batoniņi, kuri ir patiesi gardi! Izmēģini pats!

Mēs iedrošinām sportiskos cilvēkus augt un attīstīties - gan šodien, gan turpmāk!

Multipower Katalogs:

Dibinātājs: Divi vācu uztura speciālisti      Galvenais birojs: Norderstedt, Vācija      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2008

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

25'709

preces

━━

zīmolu varat sastapt

23+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Inga Fogele
Inga Fogele
Dara - sanāk - smaida! Pārdošanas speciāliste ar mērķi uz perfektu rezultātu! Darba un dzīves entuziasms - neatņemama ikdienas sastāvdaļa.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Elizabete Dombrovska
Elizabete Dombrovska
Radošā mārketinga nodaļas feja. Vienmēr gatava apgūt ko jaunu. Nebaidās no nezināmā un cenšas katrā situācijā saskatīt labo.
Santa Rakstiņa
Santa Rakstiņa
Loģistikas speciāliste, kas ir mērķtiecīga, precīza un vienmēr spēj atrast vispiemērotākos risinājumus, kā arī veic uzdevumus ar rūpīgi plānotu un strukturētu pieeju.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti