Activate Series Cross Trainer

Activate Series Cross Trainer
Activate Series Cross Trainer
Activate Series Cross Trainer
Activate Series Cross Trainer
 • Activate Series Cross Trainer
 • Activate Series Cross Trainer
 • Activate Series Cross Trainer
 • Activate Series Cross Trainer

Activate Series Cross Trainer

 • Ražotājs Life Fitness
 • Artikuls OSXA-OLEDXENGXX02
 • Ir Rīgas noliktavā: 0
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
šo zīmolu Izvēlas profesionāļi
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
fitstore ir oficiālais ražotāja dīleris
5882.69€

Preces cena norādīta ar PVN

nav atlasīts neviens produkta variants

gfitness-product.Product prices is available for authorizated uses. Please login or register to get product prices

Ienākt / Reģistrēties

Active Series Eliptiskais Trenažieris

Active modeļa Eliptiskais trenažieries piedāvā visiem cilvēkiem izbaudīt intensīvu kardio treniņu ar zemu iesaistes līmeni. Vienmērīgā, visa ķermeņa kustība dedzina kalorijas ar gandrīz vispār nekādu piepūli. Šis izturīgais, vairāk kārtēji testētais kardio trenažieris ir salīdzinoši maziņš, kas neaizņems lielu daļu no Jūsu istabas, bet tajā pašā laikā sniegs lielu pienesumu Jūsu fiziskai sagatavotībai. Šis eliptiskais trenažieris tiek reklamēts, kā viegli izmantojams gan priekš jaunajiem sportistiem, gan priekš veterāniem, pateicoties optimizētai konsolei, kurā ar dažiem pieskārieniem var jau uzsākt treniņu, viegli un ātri. Takā šis dizains ir izstrādāts, lai ikviens varētu ar to darboties, viegli un ātri, šis eliptiskais trenažieris ir piemērots gan sporta zālēm, gan mājas apstākļiem.

Komplektā iekļauts:

 • Eliptiskais Cross Trenažieris
 • Pamācība "How to"
 • Darbarīki, lai uzstādītu trenažieri

Kāpēc tieši Active series cross tenažieris ?

 

KOMFORTS PRIEKŠ VISIEM LIETOTĀJIEM

Paplašinātie bioķīmijas pētījumi ir palīdzējuši izveidot šo trenažieri, kas ir ar klasisku dizainu, apvienojumā ar eliptisko tehnoloģiju, radot gludu un reālistisku ārtelpu treniņu iekštelpās. 46cm solis un kustīgie rokturi sniedz efektīvu visa ķermeņa treniņu. Lielie pedāļi bija izveidoti, lai maksimizētu komfortu un drošību, kā arī pedāļi viens no otra ir 7.6cm attālumā, kas novērš gurnu problēmas un samazina spriedzi muguras apakšdaļai. Stāvot uz šī trenažiera Jūsu pozīcijas ir ideāla priekš eliptiskā trenažiera treniņiem, lai maksimizētu ieguvumus un samazinātu traumas treniņa laikā.

ELIPTISKAIS TRENAŽIERIS PIEDĀVĀ

Sirds Darbības Izsekojamību
Sirds darbība? Digitālais sirds darbības novērojuma rokas sensors ir novietots ērtā augstumā uz nekustīgā roktura, lai nodrošināt precīzu sirds darbības izsekojamību. Kā arī Polar telemetry nodrošina bezkontakta sirds darbības nolasīšanu, lai gan, tad ir jānopērk klāt speciāla josta. 

Intuitīva konsole
Skaidrs un vienkāršs izkārtojums nodrošina skaidras vadlīnijas, kā ātri ieslēgt trenažieri vai arī, kā izveidot personalizētu treniņu. Pat ir iespējams iegūt apkopojumu par treniņu. LFconnect.com un Connect Module nodrošina vērtīgas informācijas nosūtīšanu, par trenažiera tehnisko stāvokli un nepieciešamajiem uzlabojumiem.

Paš-Uzlādes Ērtība
Darbojas ar cilvēka kustību, kamēr notiekas treniņš šis trenažieris uzlādē pats sevi, lai nākamā treniņa laikā varētu izmantot visas piedāvātās opcijas. Nav jālauž galva, lai izdomātu kur novietot trenažieri, elektrības piekļuvei, tas var būt novietots pilnībā vienalga kur. 

Ekoloģiski Draudzīgs 
Life Fitness ir izvirzījis sev mērķi - nodrošināt savus klientus ar ekoloģiski draudzīgiem produktiem, lai klienti varētu sevi saukt par zaļiem uzņēmumiem. Lielākā daļa no mūsu trenažieriem ir ar šādu funkciju, kā arī ir pierādīts, ka mūsu trenažieri ir vieni no ekoloģiski draudzīgākajiem.

 

TRENIŅU PROGRAMAS

Life Fitness Active modeļa Eliptiskais trenažieris ir ar 25 pretestības līmeņiem, kurus var viegli nomainīt treniņa laikā, pateicoties viegli izmantojamai konsolei. Šajā trenažierī ir iekļautas 8 dažādas treiņu programas, iekļaujot ātro uzsākšanu, manuālu, nejaušības gadījumā, kalna, kardio, tauku dezināšana, izsturības tests un personalizēts treniņš. Kā arī tiek piedāvātas daudz dažādu opciju, lai varētu novērot savu treniņu progresu un savu personīgo labklājību treniņa laikā. 

Treniņu priekšrocības:

Treniņi:

 • Ātrā uzsākšana
 • Manuāls
 • Nejaušības gadījumā izvēlēts
 • Kalns
 • Kardio
 • Tauku dedzināšana
 • Izturības tests
 • Vati
 • Personalizēts treniņš

 

Treniņu atgriezeniskā saikne:

 • Ātrums
 • Pretestības līmenis
 • Sirds darbība
 • Viena apgriezina aplis
 • Distance
 • Kalorijas
 • Kalorijas stundas laikā
 • Vati
 • METs
 • RPM
 • Valodu izvēle (13)
 • Treniņu profils

Life Fitness - izcilības mantojums. Jau vairāk kā 30 gadus Life Fitness nodrošina augstākās klases kardio treniņu inventāru (skrejceliņi, velotrenažieri, airēšanas trenažieri, eliptiskie trenažieri u.c.). Ja ne katrā, tad vismaz vairumā sporta zāļu, viesnīcu, sporta centru Jūs atradīsiet Life Fitness inventāru, kuram uzticas paši labākie. 1968. gadā Life Fitness izgatavoja pirmo elektrisko velotrenažieri, kas jau vien nozīmē daudz - inovācijas, kvalitāte, pieredze un smags darbs ir padarījis šo zīmolu par visatpazīstamāko visās sporta zālēs.

Life Fitness ir apvienojis efektīvu dizainu, inovācijas un vienkāršību, radot unikālus kardio trenažierus - skrejceliņus, velotrenažierus, eliptiskos trenažierus, airēšanas trenažierus un daudz citus. To uzdevums ir pavisam vienkāršs - veicināt cilvēkus būt fiziski aktīviem, nodrošinot ar plašu produktu klāstu atbilstoši ikviena vajadzībām un finansēm, kā arī piedāvājot interaktīvu dizainu un kvalitatīvu apkalpošanu. 

Mēs gūstam panākumus, kad TU dari! Tāpēc mēs turpinām ieviest inovācijas un pielāgoties pārmaiņām! 

Life Fitness Katalogi:

     

Dibinātājs: Augie Nieto and Ray Wilson      Galvenais birojs: Rosemont, ASV      Zīmols: Dibināts 1977. gadā

 

esam ražotāja pārstāvis

no 2004

gada

━━

mūsu klienti ir iegādājušies

2'623

preces

━━

zīmolu varat sastapt

112+

sporta zālēs

━━

esam Baltijā vienīgais

oficiālais

dīleris

━━

visām precēm nodrošinām

garantijas

servisu

━━

visas preces atrodas

mūsu

noliktavā

━━

 

Specifications

Dimensions

82" L x 28" W x 60" H

(209cm x 72cm x 153cm)

Weight

240lb (109kg)

Max. User Weight

350lb (159kg)

Max. Stride Length

18" (46cm)

Auto Start

Yes

Power RequirementsSelf-powered

Adjustable Levelers

Rear

Cup Holders

1

Frame                                                 

Welded

Manager Menu Options

Yes

 

Integrated Accessory Tray

Yes

Pedals

Oversized Non-slip Pedals

Resistance Level

25

Roll Wheels

Front

Hate Rate Monitoring

Polar Telemetry (optional chest strap required)

Lifepulse with DSP (Digital Signal Processing)

Intagrated Reading Rack

Yes

On The Fly Programming

Yes

Support Handlebars

Yes

Resistance Controls

Console

Plug in Accessory

Yes

Flash Programmable with USB

No

GATAVI JUMS PALĪDZĒT

Komanda

Gints Kuzņecovs
Gints Kuzņecovs
Uzņēmuma korporatīvais ģēnijs. Diplomāts un stratēģis. Bez tā visa, arī lielisks padomdevējs.
Ilva Šimēna
Ilva Šimēna
Darbīga un izpalīdzīga būtne, kura ikdienā rūpējas par to, lai birojā viss būtu savās vietās. Strukturizēts un saplānots darbs ir veiksmīgu rezultātu atslēga.
Kārlis Pallo
Kārlis Pallo
Vienmēr tiek galā ar visiem organizatoriskajiem darbiem un rūpējas par to, lai visiem uzņēmuma departamentiem ir atbalsts. Humors ir neatņemama dienas sastāvdaļa!
Edgars Bercis
Edgars Bercis
Zina loģisko soļu secību ceļā uz izvirzītajiem mērķiem. Kontrolē pārdošanas procesa efektivitāti. Ambiciozs un orientēts uz mērķu sasniegšanu, kā arī ieinteresēts darboties mainīgā vidē.
Egils Šteinerts
Egils Šteinerts
Plaša spektra pārdošanas speciālists, kurš strādā ar iepirkumiem, vairumtirdzniecības klientiem un esošiem fitnesa klubiem. Precīzi ieteiks labāko Multipower sporta uzturu. Sigma un Polar produktu eksperts, kaislīgs sportists, kurš visus produktus spēj ieteikt, balstoties uz savu pieredzi.
Juris Švarnovičs
Juris Švarnovičs
Vienmēr gatavs uzzināt un iemācīties ko jaunu. Piemīt vēlme detalizēti izprast un uzlabot dažādus e-komercijas posmus. Ikdienā galvenokārt strādā ar e-komercijas un vairumtirdzniecības klientiem.
Junona Andersone
Junona Andersone
Mārketingā iemīlējusies speciāliste ar ekonomisko izglītību, līdz ar to darbā vienmēr apvieno vairākus skata punktus. Rūpējas par zīmoliem, pasākumiem, sponsorēšanu, atbalsta materiāliem pārdošanas daļai un uzņēmuma tēlu. Saprotoša, bet atbildīga.
Ieva Konopacka
Ieva Konopacka
Aizrautīga mārketinga speciāliste ar degsmi. Radoša un vienmēr gatava apgūt kaut ko jaunu. Pārzin igauņu un somu valodas. Ikdienā galvenokārt nodarbojas ar satura veidošanu mūsu interneta veikalam Somijā un pasākumu organizēšanu.
Juta Buka
Juta Buka
Loģistikas speciāliste, kuras siprās puses ir pievērst lielu uzmanību detaļām un ar apņēmību virzīties uz priekšu, līdz tiek sasniegts rezultāts! Ir izteikta komandas spēlētāja un tic, ka tikai komandā ir spēks.
Ilze Poikāne
Ilze Poikāne
Enerģiska servisa koordinatore, kura ir gatava palīdzēt gan tehniskajiem darbiniekiem, gan pārējiem kolēģiem.
Raimonds Kuzņecovs
Raimonds Kuzņecovs
Tehniskais direktors, ar jurista izglītību. Atsaucīgs, iedziļināsies visās detaļās. Staigājoša tehniskā enciklopēdija. Ja netici, pajautā viņam kaut ko par trenažieru uzbūvi!
Vitālijs Sokolovs
Vitālijs Sokolovs
Savas jomas speciālists, kurš uzstāda gan jaunas sporta zāles un iekārtas, gan veic tehnisko apkopi esošajiem sporta klubiem.
Daniels Sindijs Blāķis
Daniels Sindijs Blāķis
Nosvērts, apķērīgs un izpalīdzīgs topošais mežsaimniecības inženieris. Lieliski prot tikt galā ar tehniskajiem darbiem. Brīvajā laikā aizraujas ar powerliftingu.
Līga Matisone
Līga Matisone
Finanšu datu speciāliste, kurai piemīt izteiktas atbildības, pedantiskuma un precizitātes īpašības, kas grāmatvedības jomā palīdz sakārtot procesus un pieņemt atbildīgus lēmumus uzņēmuma attīstībā!
MUMS UZTICĀS LABĀKIE

Klienti